понеділок, 12 березня 2018 р.

Відкрита Першість Новоархангельської селищної ради з волейболу на Кубок селищного голови.

10 березня 2018 року на спортивній базі Новоархангельського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія» пройшла Відкрита Першість селища Новоархангельськ з волейболу серед аматорських жіночих команд на Кубок селищного голови. Змагання були присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня . В заході прийняли участь 6 команд,  а саме: ФСК «Олімп» Новоархангельський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія», ФСК «Дружба» с.Підвисоке, Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст.№2, «Металург» с.Побузьке, Голованівський район, Новоархангельська ДЮСШ -2003 та команда Добровеличківського району.  Команди були розділені на дві підгрупи, де в групі А лідером стала команда ФСК «Олімп», ІІ місце в групі зайняла команда Добровеличківського району та 3 місце посіла команда Новоархангельської ДЮСШ – 2003. В групі Б явного лідера по ходу ігор визначити невдалося, за різницею виграних і програних партій також вийшли на нуль. Лише за підрахунком  очок команда с.Побузьке займає І місце в групі з 119 очками, ІІ місце – Новоархангельська ЗШ №2 – 116 очок, та ІІІ місце – ФСК «Дружба» с.Підвисоке – 114 очок.
      Таким чином 5-6 місце розділили команди ФСК «Дружба» с.Підвисоке та Новоархангельська ДЮСШ 2003. За ІІІ місце перемогу над Новоархангельською ЗШ №2 дістала команда Добровеличківського району.  Фінальну зустріч розіграли представники Голованівського району та Новоархангельського НВК, де перемогу з рахунком 2:0 одержала команда ФСК «Олімп» Новоархангельський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія».
        Всі учасники турніру були відзначені головою селищної ради Шамановським Ю.П. Юрій Павлович Шамановський разом із своїм заступником  Бурдигою Миколою Дмитровичем привітали усіх присутніх жінок із святом весни, побажали гарного настрою, нових звершень та гарних спортивних результатів. Також разом з вітаннями було вручено квіти всім присутнім жінкам та учасникам змагань. За підсумками наших змагань  команди призери були також нагороджені пам’ятними медалями відповідних ступенів та дипломами за зайняті місця. Команда переможець крім вищеперерахованих нагород з рук голови селищної ради отримала  Кубок.

Команда Переможців: Сучок Людмила (капітан команди), Гончарова Даша, Гонтарук Наталія, Марфіян Вікторія, Косенко Наталія, Воронкова Юлія, Шимченко Оксана, Мартіросян Каріна. Тренер Дядюх Л.О.