неділю, 13 березня 2016 р.

Чемпіонат району з футзалу серед аматорських команд

Нещодавно завершився Чемпіонат Новоархангельського району з мін футболу. В змаганнях взяли участь 10 команд  з сіл та селища району. Чемпіонат проходив в два кола протягом осені-зими. Змагання обслуговувалися кваліфікованим суддівством районної федерації футболу: О.Зубець, Ю.Пилипенко, С.Горбачов, В.Бутенко.

В результаті спортивних баталій протягом сезону по 7 очок здобули команди «Ятрань» с.Ятрань та «Хохол» смт.Новоархангельськ відповідно посіли 9 та 10 місця. 14 очок має команда з с.Тишківка, Добровеличківкого району і посідає 8 місце турнірної таблиці. 7 місце здобула команда ДЮСШ (смт.Новоархангельськ). Набрали 26 очок і займають 6 позицію хлопці з с.Синюхи. З різницею в 1 очко, 5 сходинку турнірної таблиці зайняли копенкуватчани. Команда з Нерубайки набрала 30 очок і посіла 4 місце. До лідерів турнірної таблиці увійшли команда з с.Кальниболот – 34 очок і ІІІ місце. ІІ місце за торговчанами на своєму рахунку вони мають 49 очок. Переможцем Чемпіонату Новоархангельського району з футзалу сезону 2015-2016 року стала команда «МИСЛИВЕЦЬ» Новоархангельської селищної ради.  Команди призери були нагороджені дипломами та медалями ГО «Новоархангельська районна федерація футболу».  Переможці отримали Кубок Чемпіона району з фут залу та відповідно грамоти та медалі за зайняте І місце.