вівторок, 17 квітня 2018 р.

Свято спорту, свято здоровя й краси.

17 квітня 2018 року. Центральний парк селища Новоархангельськ зібрав 90 юних спортсменів легкоатлетів Новоархангельського району. В спортивному заході взяли участь 9 команд з загальноосвітніх навчальних закладів Новоархангельського освітнього округу, а саме: Надлацька ЗШ І-ІІІ ступенів, Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ступенів, Торговицька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є. Маланюка, Камянецька ЗШ І-ІІІ ступенів, Свердликівська ЗШ І-ІІ ступенів, Нерубайська ЗШ І-ІІ ступенів, Небелівська ЗШ І-ІІ ступенів, Новоархангельський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія", Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ст. №2. Власне змагання проводилися серед юнаків і дівчат окремо в різних вікових групах, а саме: юнаки і дівчата 201-2002 року народження змагалися на дистанціях 1500 м. та 1000 м. відповідно. Юнаки 2003-2004 року народження проходили дистанцію 1000 м., а дівчата цієї ж вікової категорії бігли 800 м. Наймолодші учасники 2005-2006 років народження змагалися на дистанціях юнаки - 500м, а дівчата - 300 м.
Найсильнішими серед наймолодших стали: І місце - Бражко Вікторія (Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ст), ІІ місце - Бебко Крістіна (Свердликівська ЗШ І-ІІ ст.), ІІІ- Ігнатенко Діана (Новоархангельський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія"), І місце - Бойко Олександр (Новоархангельський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.- гімназія"), ІІ місце - Перкін Артем (Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце - Пронь Максим (Небелівська ЗШ І-ІІ ступенів). Серед юнаків середньої вікової групи І місце здобув Слюсаренко Владислав (Торговицька ЗШ І-ІІІ ст.ім.Є.Маланюка), ІІ місце - Сабашков Руслан (Нерубайська ЗШ І-ІІ ступенів), ІІІ місце - Коляда Віктор (Кальниболотська ЗШ І-ІІІ ступенів). Серед дівчат середньої групи І місце здобула - Горячківська Діана (Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ступенів №2), ІІ місце - Журавка Яна (Торговицька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є.Маланюка), ІІІ місце за Перкін Софією (Кальниболдотська ЗШ І-ІІІ ступенів). Серед найстарших дівчат переможцем стала Тіхонова Катерина (Торговицька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є.Маланюка). ІІ місце здобула Журак Каріна (Торговицька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є.Маланюка), ІІІ - Желнова Оксана (Новоархангельський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія". Серед юнакіфв даної вікової групи переможцем в особистому заліку став Нітчук Владислав. ІІ місце здобув Долін максим з Новоархангельського НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія", ІІІ місце за Мураховським Ярославом з Надлацької ЗШ І-ІІІ ступенів.
        За умовами проведення змагань до командного заліку повинно увійти 5 кращих результатів дівчат та 5 кращих результатів юнаків. Підвівши підсумки результатів змагань виявлено, що серед ЗНЗ району І місце здобула команда Торговицької ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є.Маланюка, ІІ місце - Новоархангельський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія", ІІІ місце за Кальниболотською ЗШ І-ІІІ ступенів, ІУ - Камянецька ЗШ І-ІІІ ступенів,У- Свердликівська ЗШ І-ІІ ступенів, УІ - Надлацька ЗШ І-ІІІ ступенів, УІІ - Нерубайська ЗШ І-ІІ ступенів, УІІІ - Новоархангельська ЗШ І-ІІІ ступенів №2, ІХ - Небелівська ЗШ І-ІІ ступенів.
       Крім того було підведено підсумки і серед навчально виховних обєднань, де І місце здобула команда Торговицького НВО, ІІ місце - Надлацьке НВО, ІІІ місце - Новоархангельське НВО №1, ІУ місце Новоархангельське НВО №2. Команда Підвисоцького НВО участі не брала.                         Переможці та призери на дистанціях були нагородженні грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської районної державної адміністрації та грошовою винагородою від селищного голови Новоархангельської селищної ради Шамановського Юрія Павловича.